"3a.jpg

Historia marki LARO to opowieść o firmie, która od 2004 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji swoich założycieli  z malutkiej firmy na Dolnym Śląsku stałą się największym producentem bakalii prażonych w Polsce.Marka LARO stawiała swoje pierwsze kroki 15 lat temu wchodząc na rynek z jasno określoną misją „Naturalność produktów - podstawą naszej egzystencji”.

LARO
to polska marka, proponująca klientom wysoką jakość produktów. Jej celem jest dostarczenie klientowi takich produktów, których struktura biologiczna nie została naruszona podczas ich przetwarzania, czyli produktów niezawierających konserwantów oraz sztucznych barwników. 

Wszystkie produkty wytwarzane są tradycyjną metodą - hand made. 

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dzięki czemu trudno na rynku o substytut naszej oferty. 
Asortyment marki LARO to orzechy w karmelu, mieszanki bakaliowe, słone i słodkie przekąski oraz owoce i orzechy w czekoladzie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie znajduje się szeroka gama produktów bezglutenowych, vegan czy seria fitness. 

Marka LARO to świeżość  w kategorii słodkich i słonych przekąsek. To nowa, zdrowa odsłona produktów typu „snack to go” oraz poczęstunku podczas spotkania ze znajomymi lub rodziną. 

Jakość potwierdzona certyfikatami daje konsumentom gwarancje najlepszego, niepowtarzalnego smaku. 

Oferta odnajdzie swoich fanów zarówno wśród najmłodszych jak i tych starszych.
NADSZEDŁ CZAS NA ZDROWY KONCEPT W KATEGORII SŁODKOŚCI!


0.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg