PARE SŁÓW O NAS

Nazywamy się LARO

Jesteśmy.. kobietą, mężczyzną.. Rodziną. Kochamy swoją rodzinę i uwielbiamy to co robimy.

Na co dzień balansujemy miedzy pasja, a sposobem zarabiania na życie. Od 30 lat prażymy orzeszki, bawimy się czekoladą przygotowując z niej draże, tabliczki, praliny i inne wyjątkowe łakocie. Nigdy nie zmieniliśmy założeń z którymi zaczynaliśmy - nasze produkty muszą mieć w sobie coś wyjątkowego. Skład, smak, jakość, prezentacja, wszystko na wysokim poziomie. Nie chcemy działać na zasadach, które dyktuje rynek, bo na samą myśl, że mamy kierować się jedynie prawem popytu, włos nam się jeży!

Przez te lata wiele się wydarzyło, wiele się nauczyliśmy. Przyszedł czas w którym chcemy Ci to wszystko opowiedzieć. Podobno widać pasję w naszych oczach, kiedy opowiadamy o swojej pracy.  My się nie widzimy, dlatego poznaj nas korzystając ze swoich zmysłów. Na pewno się polubimy... 😊

Jak możemy podsumować się dziś ? LARO czuje się spełnione, choć jeszcze trochę marzeń siedzi w naszych myślach.

Czekolada & My

JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO?

Może to zabrzmieć nieco nietypowo, ale nasza podróż do świata czekolady w rzeczywistości zaczyna się od zamiłowania do orzechów. Nam, jako miłośnikom wyśmienitych przekąsek nie mogło umknąć, jak wspaniale współgrają ze sobą nasze świeżo prażone orzechy z czekoladą.

Jak to w LARO .. jest pomysł, jest realizacja. W ten sposób kilka lat temu narodziła się nasza czekoladowa marka LARO art Chocolate.

NA NAJSŁODSZE CHWILE W ŻYCIU

Ekskluzywnie & Prosto

Inspirując się wyjątkowymi smakami, tworzymy zniewalające rodzaje łakoci. Zawsze jednak nacisk kładziemy na najwyższą jakość składników i dobra zabawę słodkimi smakołykami.
Nie jesteśmy usatysfakcjonowani, dopóki nie mamy pewności, że stworzyliśmy idealny produkt...

JAKOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE

Hand Made

Najlepsza czekolada zmieszana ze świeżo prażonymi orzechami i delikatnymi suszonymi owocami, a do tego pełna miłości praca ręczna i duża porcja kreatywności: oto składniki, którymi rozpieszcza Cię nasza historia.

„Nie ma nic lepszego niż przyjaciel, chyba że jest to przyjaciel z czekoladą”

– Linda Grayson –

You need to create a form using Contact form 7 plugin to be able to display it using this element.

Bądźmy w kontakcie

Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.