ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)
Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówionego towaru. Towar należy zwrócić bezpośrednio na podany adres: LARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim (57-230), ul. Paczkowska 4, w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z wszystkimi częściami towaru. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Nadawca. Paczki wysyłane na koszt adresata, za pobraniem, lub do paczkomatu nie są przyjmowane.
W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, produkt należy odesłać na adres:
LARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim (57-230), ul. Paczkowska 4
Odsyłane produkty należy umieścić w oryginalnym opakowaniu wraz z dołączonym dowodem zakupy oraz formularzem zwrotu. Zwroty bez dołączonych formularzy zwrotu oraz dowodów zakupu nie będą przyjmowane. 
Zwroty kosztów transakcji realizowane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. Zwracamy koszt produktów, nie przesyłki!
Jeżeli zwrot produktu nie zostanie przyjęty (ze względu na niezastosowanie się do powyższego regulaminu zwrotu) poinformujemy klienta poprzez wiadomość email, a paczka zostanie odesłana na wskazany mailowo adres na koszt klienta.
W przypadku otrzymania towaru niezgodnego ze złożonym zamówieniem, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Zlecimy odbiór paczki, pokrywając koszty przesyłki.
W przypadku reklamacji otrzymanego towaru otrzymany produkt należy
odesłać na adres:
LARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim (57-230), ul. Paczkowska 4 wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym i paragonem.
W przypadku reklamacji:
  • Paczki wysyłane na koszt adresata, za pobraniem lub do paczkomatu nie są przyjmowane.
  • Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony,
  • Zwroty kosztów transakcji realizowane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.
  • Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam, pełnowartościowy produkt, a jeśli będzie to niemożliwe, koszt zostanie zwrócony.